Aktuálne udalosti,
akcie

Aktuálne udalosti, akcie, podujatia ...

Hudba pre Dušu

Pozývame vás na koncert medzinárodnej hudobno tanečnej skupiny, ktorá sa pri svojom európskom turné zastaví aj na Slovensku, presnejšie v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí.

V pondelok 19. augusta od 18:00 hod. budete mať možnosť vypočuť si hudbu, ktorá vôbec nie je mainstreamová, ktorú nepočujete v rádiu, ale ktorá je o to živšia a radostnejšia.

Prídite, vraj sa bude aj tancovať!!!

Večer ako na plese

S krátkou prestávkou sa vracia už 3. ročník spoločenskej zábavy pod názvom Večer ako na plese. Pozývame Vás na tento ročník tanečno-hudobného večera, ktorý je okrem iného charakteristický tým, že alkohol a fajčenie nie sú podporované. “Večer ako na plese” sa bude konať v Bratislave, v Dome kultúry na Vajnorskej ulici v piatok 25. januára 2018 o 19:00 hod. Večer nás budú sprevádzať hudobníci z rôznych kútov sveta. Ďalej budeme mať možnosť uvidieť a vypočuť si sprievodné vystúpenia rôznych umelcov. Predpísané oblečenie na ples: dámy - spoločenské šaty, páni - smoking alebo tmavý oblek, nie sú podmienkou. V sále je limitovaný počet miest. Ak si chcete zaručiť miesto, je vhodné sa zaregistrovať. Registračný lístok na vstup získate na mailovej adrese: info@sahadzajoga.sk Pri objednávaní registrácie uveďte svoje meno a počet osôb. Mailom dostanete registračný lístok, ktorým je potrebné sa preukázať pri vstupe. Sedenie je voľné, preto príďte včas! Dobrovoľným vstupným pri vstupe môžete podporiť pokrytie nákladov spojených s organizáciou podujatia (odporúčaná výška 10,00 €). Ďakujeme!


OZNAM

AKCIA JE ZRUŠENÁ!!!!


Nové programy v Banskej Bystrici

v októbri začíname nové kurzy meditácie pre začiatočníkov

Medzinárodný deň jogy

Medzinárodný deň jogy  

21.6.2018od 17:00

Miesto konania:  Park pod Pamätníkom SNP, Banská Bystrica Príďte si s nami vyskúšať jednoduchú joga meditáciu
 Informácie: 0915 851 671

Seminár pre ženy

Pozvánka pre ženy na


Víkendový seminár

18.5.2018 - 20.5.2018

cena 44,00 Eur

 Informácie a prihláška na:jjuhaniakova@gmail.sk

0907 886 252

Harmónia v Banskej Bystrici

Radi by sme vám predstavili metódu, ktorá nie je jogou, ezoterikou či inou formou mystického umenia z oblasti viery a sugescie. Chceme predstaviť metódu, ktorá preukázala svoje opodstatnenie pre praktický život a dnes sa stáva stále viac predmetom záujmu ľudí viac v pracovnej oblasti ako v oblasti záujmových zoskupení. Korene tejto metódy siahajú po meditácii a načierajú hlboko do ľudskej podstaty, jej výsledky sú však už dnes merateľné a dokazujú svoj prospech v každodennom živote.Väčšinu nášho času trávime v práci alebo v pracovnom kolektíve, preto sa táto technika zameriava na zlepšenie kvality pracovného kolektívu. Tieto techniky je tiež možno použiť aj v iných oblastiach lebo metóda je skutočne univerzálna.Medzinárodná výskumná sieť Center for evolutionary learning (CEL) Centrum pre evolučné vzdelávanie sa dlhodobo zaujíma fenoménom vzťahov či už medzi jednotlivcami na pracovisku, ale aj vzťahu sám k sebe v zmysle rozvoja vlastnej osobnosti. (http://www.evolutionary-learning.org)


Spirit of Joy

Všetkých vás srdečne pozývame na adventný koncert

Spirit of Joy - adventný koncert

 s Rachelle Jeanty a Falkom Bonitz

 na 2. decembra 2017 o 19:00 do Domu kultúry, Bratislava – Kramáre, Stromova 18, Bratislava

Vstupné dobrovoľné

 Na koncerte je limitovaný počet miest. Ak si chcete zaručiť miesto je vhodné sa zaregistrovať. Registračný lístok na vstup získate na mailovej adrese: registracia@sahadzajoga.sk


Pri objednávaní registrácie uveďte svoje meno a počet osôb. Mailom dostanete registračný lístok, ktorým je potrebné sa preukázať pri vstupe. Sedenie je voľné, preto prídite včas!

Nájdite si čas a prídite na chvíľu, ktorá stojí za to! Prajeme Vám príjemnú zábavu! Dobrovoľným vstupným pri vchode môžete podporiť pokrytie nákladov spojených s koncertom. Ďakujeme!